איך לחסוך דלק ברכב החדש שלך

 הבקשה הראשונה של כל לקוח שמגיע אליינו לסוכנות היא: תתאים לי רכב חסכוני. ואנחנו? נותנים שירות,מייעצים,מתאימיםאך לאחר תקופה שנפגוש שוב את הלקוחות כל אחד יספר על צריכת דלק שונה לחלוטין. בררנו קצת עם הלקוחות שדיווחו על צריכה נמוכה יותרורכזנו עבורכם כמה עצות שעזרו להם לצמצם בצריכת הדלק ברכבם.עצות פשוטות ששוות זהב שחור. 
1 אל תהיו כבדים. שתא המטען המרווח מפתה לזרוק לתוכו דברים ולשכוח והופך למחסן קטן.אך העיקרון פשוט ככל שעולה משקל ההרכב עולה גם צריכת הדלק אז תורידו עומס.
2. תשוו מחירים
תבחרו כמה תחנות דלק שקרובות למקום המגורים או העבודה ולפני שמתדלקים להציץ לאיפה עדיף לנסוע .

3. הקפידו על טיפולים בזמן.תחזוק נכון של האוטו יעזור לכם גם לשמור על ערכו וגם לשלם פחות על הדלק. הקפידו על טיפולים שוטפים בזמן השתמשו במוצרים איכותים למנוע {במיוחד שמן מנוע} וטיפולי מנוע כל אלה יבטיחו לכם מנוע שמתאמץ פחות ולכן אוכל פחות דלק.
4. אתם לא במירוץ!סעו בזהירות ובבטחה ללא האצות פתאומיות ונסיעה רגועה.נהיגה פרועה כרוכה בלחצות נמרצות על דוושות הגז והברקס ושורפות דלק ללא חשבון.בבין עירוני הנסיעה הכי חסכונית ובטיחותית מושגת ב90 קמ"ש 
5.עמדו בצל .אל תשאירו את הרכב בשמש זה גורם לדלק להתאדות מהר ולכם להפעיל מזגן בעוצמה גבוהה שצורכת הרבה דלק.
6. הקפידו על צמיגים מנופחים.לחץ אויר לא נכון עלול לגרום לתאונות וגם מגדיל את צריכת הדלק משמועתית.מה הנכון? את זה תוכלו לראות על דלת פתח התדלוק מבפנים.
7.תנו למנוע לנח.אל תשאירו את המנוע דולק בעצירות ארוכותבעצירה של מעל חצי דקה המנוע צורך יותר דלק מהכמות שתבזבזו בהנעה חוזרת.
8. תאפסו קילומטרז.אחרי כל תידלוק לחצו על כפתור האיפוס מתחת לשעון הקילומטרז' חשבו כמה קילומטר לליטר עשיתם בנסיעה האחרונה ותשוו נתונים.אם לא השתנה שום דבר בשגרת הנסיעה וצריכת הדלק עלתה יש מצב שישנה תקלה באוטו שווה לבדוק.
והכי חשוב התאימו את הרכב לצרכים שלכם בשביל זה אתם מוזמנים לשבת עם נציג שלנו שיבדוק את הצרכים שלכם ויתאים לכם את הרכב המשתלם והחסכוני בשבילכם, יחד עם העצות כאן בטוחים שתחסכו.